- Французький красень посеред міста

Кактус С4

Цитрамон французький :-)

Ось в тебе в руках Цитрамон С4 Кактус? Чим цікавий? Можливо присутні якісь плюшки? Зараз ми це перевіримо.

НУУУ ПОЇХАЛИ...

Для декого це оригінальна зовнішність, для декого економічний дизельний двигун, ще для когось це доволі аскетичний та мінімалістичний салон де присутні лише найважливіші кнопки, адже більше й непотрібно.

Кактус хоч і міський хетч, але на природу виїде залюбки

Кактус хоч і міський хетч, але на природу виїде залюбки

Зовнішність:

Зовнішній вигляд водночас лякає, але ось ця смішна передня оптика звеселяє в момент, коли підходиш до тачки. Такий собі лякаючи-симпатичний, цей француз.

Дороу

Дороу

Хтозна, але він своєрідний і за час тест-драйву з'явилося чітка думка, що ця тачка все-таки чимось чіпляє. Тими ж пластиковими накладками білого кольору на передніх дверях, які офіційно називаються Airbumps, чи можливо задніми вікнами, які не опускаються! Але точно зрозуміло, що він насамперед характерний своїм виглядом.

Смішні задні ліхтарі схожі на підняті брови

Смішні задні ліхтарі схожі на підняті брови

Двигун:

В тестовій тачці стояв дизельний двигун на 1.6l BlueHDi потужністю в 100 кінських, які розганяються турбінкою. Мало, але для міського автомобіля цілком достатньо. Щоб у спокійному ритмі пересуватися містом).

Насамперед, такий двигун дає можливість витрачати на пальне небагато бабосів.

Великий мінус автомобіля - задні вікна не опускаються

Великий мінус автомобіля - задні вікна не опускаються

Коробка: Easy Push

Варіатор від PSA це щось 😣

Перші кілька днів не розумів чому ж бричка під час переключення передач просто задихалася. Але вже звикнувши до автомобіля почав нормально тиснути на педаль газу і відчуття нестачі повітря у двигуна майже пропало! Але нервів зжерло немало. Адже незрозуміло чи так і повинно бути, чи це якась проблема.

UPD – це все-таки проблемка, яку пообіцяли перевірити на сервісі, щось з кулісою. Адже так не повинно бути! Хоча спілкувався з хлопцями з сервісу ViDi Елеганс і вони категорично були незгодні що це було механічне пошкодження куліси. Ну то таке!

Салон:

Мінімалізм, аскетизм, простота.

Про ці три слова я думав весь тест. Мінімалізм – трохи кнопок та основні доступні функції, все знаходиться під рукою, все доступне. Аскетизм - навіщо переплачувати за люк? Навіщо роздільний клімат, якщо кондєй холодить тачку ну дуже чудово?! Простота – оббивка салону на рівні. Звичайному рівні, без будь-яких зайвих деталей. Пластик на торпедо доволі грубий та простий 

Лише кілька зауважень, а саме відсутність регулювання керма по висоті та підлокітник під правий лікоть ох як потрібен. Рука втомлювалася тримати кермо. І це може заважати під час тривалих поїздок.

Мінімалізм

Мінімалізм

Аскетизм

Аскетизм

Простота

Простота

І невеличка пляшка води, яка заважає під час перемикання коробки передач :-(

І невеличка пляшка води, яка заважає під час перемикання коробки передач :-(

Приємні плюшки:

- Цитрамон спостерігає за втомою водія і якщо водій починає засинати, то Кактус сигналізує про це

- Система Citroën Connect Nav дозволяє швидко приєднувати ваш сотовий телефон до авто за допомогою блютуз. І звісно ж присутні системи для Андроїда та Еппл. Куди ж без них?

- Система попередження про близьке наближення до автомобіля попереду.

- Контроль сліпих зон

- Камера, яка читає дорожні знаки та розмітку

- Ну і дуууже приємна плюшка, це підвіска Цитрамона, а саме Progressive Hydraulic Cushions. Ця система зі спеціальними амортизаторами, які гасять жорсткі нерівнощі дорожнього полотна і саме амортизатор на себе приймає найпотяжніші удари під час поїздки через ями. І тому Кактус дууууже м'який під час поїздок нерівностями.

В місті, як вдома

В місті, як вдома

Сіки жре: місто - 7.5л/сотку, траса - трохи більше 5л/сотку (значно більше, аніж паспортні місто - 4.5л, траса - 3.5л)

Сіки їде: до сотки за 11.5сек., максимальна - 184км/год

Сіки стоє – на сьогодні мінімальна вартість Кактуса - 462к гривень за авто 2018 року випуску (з двигуном на 1.6l і потужністю 100 французьких кобилок) . А вже за тачку 2019 року мінімум віддаси 544 700 гривень.

І серед конкурентів Кактус виглядає найпривабливіше, адже дизельний двигун, вартість, більш-менш просторий салон (для невисокого водія) та багажник відіграє свою важливу роль.

Бруд його лише прикрашає

Бруд його лише прикрашає

Висновок

Аскетизм, мінімалізм, простота і звісно ж дизайн брички. Саме ці слова чудово характеризують Кактус. На перший погляд він має справді дивну зовнішність, щось йому не вистачає, питання до роботизованої коробки, затісний салон для людини зростом over 180 см, але водночас Кактус якийсь домашній автомобіль і за час тесту почав нам подобатися.

Перед камінг-аутом насолоджуйтеся красивою фотографією

Перед камінг-аутом насолоджуйтеся красивою фотографією

І нарешті невеликий камінг-аут від нашої команди…

В день повернення малого відбувся казус за який ще досі прикро. Наша команда переплутала дату повернення Цитрамона. Хоча дата була вказано в емейлах, але ми тупанули тришки (і переплутали дату повернення на цілих ДВА дні), але завдяки розумінню команди PSA Україна нас сильно не били.

За що їм величезний благодарчік  в особливості Наталії Мельник)))

Join In

Comments (0)

    0