Автомобіль Імператорів

Представляємо вашій увазі Toyota Century - 4-дверний седан вищого рівня, який виробляє компанія Toyota Motor Corporation. Він продається в основному в Японії. Хоча ціна Toyota Century аналогічна ціні на Lexus LS600h, от тільки Century позиціонується як автомобіль вищого класу.

Доречі, існує люксова модифікація салону з назвою Century Royal, що призначена тільки для імператорського двору Японії, і її немає у вільному продажу.

Свою назву автомобіль Toyota Century отримав в честь 100 річничниці з дня народження Сакити Тойода (1867/03/19 - 1930/10/30), засновника Toyota Industries.

Щодо сухої статистики, то варто зауважити, що виробляється дани автомобіль тільки в Японії. Виробляється з 1967 року, відноситься до класу 4-х дверних седанів представницького класу. Компонування - звичне для такого роду авто, а саме попереду 5 л. V12 1GZ-FE, 280 л.с. моточ, що розвиває 750 Н/м крутного моменту, а ведучий привід - задній, що приводиться в дію 6-ступінчатою автоматичною коробкою. В довжину автомобіль має 5270 мм, в ширину 1890 мм і у висоту 1475 мм, вага цього красивого автомобіля - 2050 кг

Play video
6:44

В даний час в Японії тільки два автомобіля великих компаній збираються вручну, це Nissan GT-R R35 і Toyota Century. Треба відзначити, що GTR тільки збирають, та й то не весь, а ось Сенчурі- справа особлива!

Команда професіоналів не тільки збирає а й виготовляє багато деталей вручну! Наприклад кузов, дерев'яні деталі салону, кришталеві фари з ксеноновими лампами, емблеми, дзеркала, і решта 45 відсотків деталей автомобіля, включаючи двигун, ходову, і елементи підвіски. Це унікальне творіння японської інженерної думки і клопітка робота кращих співробітників компанії Тойота. Процес її виготовлення подібний до процесу створення традиційної зброї самураїв. Кожен автомобіль робиться під конкретне замовлення і це завжди full option (за мірками S-klasse), звичайно можна замовити й щось індивідуальне, особливе як от, доприкладу, у Роллс-Ройс. Після виготовлення автомобіля, його чекає неймовірно суворий процес перевірок та тестувань. Існує жарт: "Якщо в процесі перевірки деталей автомобіля Toyota Century знаходять помилку, то майстер, що робив цю деталь одразу робить сеппуку".

Неймовірно, проте назва "Century" означає також й термін служби автомобіля! Уявіть тільки! Весь автомобіль розрахований до мікрона на термін служби протягом століття! І стільки ж років компанія збирається випускати запчастини до нього. Це самий амбітний і фантастичний проект Тойоти в дії. Це пам'ятник самим собі і власній величі! Схоже, його купують один раз і на все життя.

Join in

Comments (0)

    YOU MIGHT ALSO LIKE

    The story of this paralyzed war veteran petrolhead will get you in the feels
    Zarco escapes injury after huge crash with Marqurez in Australia MotoGP race
    F1: Power unit change for Bottas ahead of qualifying