Автомобіль Імператорів

В період корпорацій, індустріалізації та оптимізації існує справжній імператорський автомобіль

4y ago
1.4K

Представляємо вашій увазі Toyota Century - 4-дверний седан вищого рівня, який виробляє компанія Toyota Motor Corporation. Він продається в основному в Японії. Хоча ціна Toyota Century аналогічна ціні на Lexus LS600h, от тільки Century позиціонується як автомобіль вищого класу.

Доречі, існує люксова модифікація салону з назвою Century Royal, що призначена тільки для імператорського двору Японії, і її немає у вільному продажу.

Свою назву автомобіль Toyota Century отримав в честь 100 річничниці з дня народження Сакити Тойода (1867/03/19 - 1930/10/30), засновника Toyota Industries.

Щодо сухої статистики, то варто зауважити, що виробляється дани автомобіль тільки в Японії. Виробляється з 1967 року, відноситься до класу 4-х дверних седанів представницького класу. Компонування - звичне для такого роду авто, а саме попереду 5 л. V12 1GZ-FE, 280 л.с. моточ, що розвиває 750 Н/м крутного моменту, а ведучий привід - задній, що приводиться в дію 6-ступінчатою автоматичною коробкою. В довжину автомобіль має 5270 мм, в ширину 1890 мм і у висоту 1475 мм, вага цього красивого автомобіля - 2050 кг

Play video
6:44

В даний час в Японії тільки два автомобіля великих компаній збираються вручну, це Nissan GT-R R35 і Toyota Century. Треба відзначити, що GTR тільки збирають, та й то не весь, а ось Сенчурі- справа особлива!

Команда професіоналів не тільки збирає а й виготовляє багато деталей вручну! Наприклад кузов, дерев'яні деталі салону, кришталеві фари з ксеноновими лампами, емблеми, дзеркала, і решта 45 відсотків деталей автомобіля, включаючи двигун, ходову, і елементи підвіски. Це унікальне творіння японської інженерної думки і клопітка робота кращих співробітників компанії Тойота. Процес її виготовлення подібний до процесу створення традиційної зброї самураїв. Кожен автомобіль робиться під конкретне замовлення і це завжди full option (за мірками S-klasse), звичайно можна замовити й щось індивідуальне, особливе як от, доприкладу, у Роллс-Ройс. Після виготовлення автомобіля, його чекає неймовірно суворий процес перевірок та тестувань. Існує жарт: "Якщо в процесі перевірки деталей автомобіля Toyota Century знаходять помилку, то майстер, що робив цю деталь одразу робить сеппуку".

Неймовірно, проте назва "Century" означає також й термін служби автомобіля! Уявіть тільки! Весь автомобіль розрахований до мікрона на термін служби протягом століття! І стільки ж років компанія збирається випускати запчастини до нього. Це самий амбітний і фантастичний проект Тойоти в дії. Це пам'ятник самим собі і власній величі! Схоже, його купують один раз і на все життя.

Join In

Comments (0)

    0