- Tesla Roadster

Ілон Маск представив своє "чергове творіння"

Чи варта уваги нова Tesla Roadster ?

На вчорашній презентації Ілон Маск представив одразу два прототипи. На додачу до вантажних автомобілів, було анонсовано новий родстер від TESLA . Як зазначає сам Маск , новий суперкар буде коштувати 250.000 $ , але обіцяє, що ціну буде знижено до 200.000$. Власне , авто запустять в серію не раніше 2020 року. Тому ще є час відкласти трохи грошенят на купівлю цієї диво-машини.

Технічні характеристики. Швидше боліду F1 ?

Так, тут одразу ж вражають цифри. Наприклад, заявлений час розгону Tesla Roadster нового покоління з 0 до 100 км/год – всього 1,9 секунди, а до 160 км/год машина здатна розігнатися за 4,2 секунди. Відстань в чверть милі (400 м) вона проходить за 8,9 секунди. Максимальна швидкість перевищує 400 км/год. Доречі, максимальна швидкість авто буде обмежена інженерами ще на заводі. Тому на папері родстер надзвичайно швидкий, а от на дорозі , ще не відомо.

Що стосується запасу ходу. Автомобіль обладнано акумуляторним блоком ємністю 200 кВт·год. Запас ходу на одній зарядці, як стверджується, сягне 1000 км. Тому можна спокійно їхати з Києва до Львова, або ж до Одеси!

Дизайн досить агресивний. Вузькі фари, гострі контури , великі дифузори... Це виглядає надзвичайно стильно та концептуально, не зважаючи на те , що це серійний автомобіль - Tesla продовжує всіх дивувати своїми рішучими кроками .

Ілон Маск презентує новий Tesla Roadster

Ілон Маск презентує новий Tesla Roadster

Мені здається з такими ідеями та людьми , як Ілон Маск в нас є надзвичайно цікаве та веселе майбутнє в світі автомобілебудування. Це майбутнє. Я визнаю, хоч яким би фанатом двигунів внутрішнього згорання я не був, але це класно. Чекаємо нових презентацій та технологічних проривів!

Вперед у майбутнє!

Loading...

сподобалася стаття?

Join In

Comments (0)

    Loading...
    Loading...
    0