-

Привіти, а я оновлений Nissan Juke

Дивний та водночас космічний дизайн найменшого кроссовера від NISSAN змушує мене плескати в долоні в знак схвалення дизайну цього малого...

Ще досить недавно моє ставлення до Джука виглядало так: “Хто ти є?! Навіщо тебе надіслали до нашої планети? Яка твоя місія тут?”

Мене дивувало в цьому автомобілі абсолютно все: починаючи з оптики (передні фари схожі на погляд здивованого жука - скарабея, а задні ліхтарі нагадують хокейну ключку від нашого гаранта) та закінчуючи самою формою автомобіля. Одне здивування від рішень дизайнерів. Але ж це те що потрібно для автовиробників - щоб їхнє творіння викликало суперечки та здивування між.

Але мій особистий негатив розвіявся в момент знайомства з Джуком!

Відразу після виїзду з території автосалону я второпав чому ж Juke отримав таку популярність в Україні. Кожного дня я обов’язково зустрічаю навіть не один, а декілька Джуків дорогами столиці.

Саме про феноменальну популярність трохи нижче.

Саме про феноменальну популярність трохи нижче.

Те що сподобалося!

Спочатку розповім про про те що сподобалося в автомобілі, як зовні так і всередині!

*Коротка колісна база, яка дозволяє маневрувати потоком автомобілів та розміри Juke дають можливість майже без проблем припаркувати тачку в самісінькому центрі Києва.

*Невеликий бензиновий двигуном в 1.6l на 117 к.с. в парі з роботизованою коробкою передач CVT досить жваво розганяв автомобіль. Ймовірно, головну роль в цьому відіграє невелика маса Джука та сам двигун, який розвиває 158 Нм і цього цілком достатньо для зручного пересування містом (звісно на трасі такої потужності може не вистачити, але в більшості випадків Juke купують саме для міста).

*Висота автомобіля! Кліренс в чесні 18 см для міського авто в самий раз. Такої висоти вистачає, щоб не турбуватися при паркуванні на бордюрах та при пересуванні засніженими вулицями зимового міста.

Невеликі розміри дають можливість швидко маневрувати

Невеликі розміри дають можливість швидко маневрувати

*Середня витрата пального в 7-7,5 літри для атмосферника об’ємом 1.6l це гідний результат. Особливо, якщо 90% поїздок становив саме міський цикл! За технічними показниками мінімальна витрата двигуна на 117 к.с. становить 6л., але це за сприятливих умов і у режимі ECO. І як виявилося, режим SPORT значно покращує динамічні характеристики Джука, але збільшення витрати майже не відчутно.

NISSAN вже тривалий час титульний спонсор Ліги Чемпіонів УЄФА. І саме тому ми розсікали з рекламою UEFA :-)

NISSAN вже тривалий час титульний спонсор Ліги Чемпіонів УЄФА. І саме тому ми розсікали з рекламою UEFA :-)

На жаль, дещо мене засмутило в Джучку, тому далі опишу кілька мінусів.

Оглядовість - під час швидких маневрів передні стійки трохи заважають. Хоча, з іншого боку до цього дуже швидко звикаєш і просто зайвий раз кидаєш погляд на дзеркала перед перелаштуванням. Ну і система бокового моніторингу відпрацьовує свій хліб на всі 100%.

Щодо скла задніх дверей, то саме тут є питання, яке проблематично вирішити. Звісно, є один універсальний варіант вирішення - це орієнтуватися за допомогою лише бокових дзеркал.

В підземному паркінгу він як свій

В підземному паркінгу він як свій

Простір в салоні - для високої людини Juke буде трохи замалим (некомфортно себе почували люди висотою більше 180 см). І кілька разів при посадці позаду високий юнак своїм вухом перевіряв міцність автомобіля. З таким недоліком важкувато боротися, хіба що не брати собі в пасажири високих людей.

Невеликий багажник - ймовірно, це найбільша біда цього малого щиглика. Розмір багажника лише 354 літра! Цього вистачить лише для кількох торбин, але лише за умови, що вони будуть не дуже великими. Зі складеним заднім диваном простір збільшується до 830 літрів. Це вже більш практичніше, але в такому разі втрачається задній ряд сидінь і Juke перетворюється в двомісне купе :-)

Подейкують, що взимку на великих парковках автовласники досить часто чистять чужий Juke, адже їх реально дуже багато.

Подейкують, що взимку на великих парковках автовласники досить часто чистять чужий Juke, адже їх реально дуже багато.

Передній привід себе показував не з кращого боку! Наче і гума досить широка, і я звик їздити саме з переднім приводом. Але кілька разів мав повні штани цегли :-) особливо на вулицях де під шаром снігу причаївся льод.

Коробка передач CVT - цей пункт важко віднести до реальних мінусів Джука. Але саме з варіатором співіснує така властивість - двигун постійно тримає високі оберти. І з одного боку це чудово, адже не потрібно розкручувати двигун, аби обігнати якогось Жигуля, а іншого боку перший час це напружує.

Дзеркальний малюк

Дзеркальний малюк

Оновлений Nissan Juke сподобався! Навіть за наявності мінусів, плюси цього ЯПОШКІ переважають.

За 2018 рік в Україні своїх власників отримали 1120 автівок , а це потужні цифри!

Ну і вартість тачки також грає роль. На сьогодні JUKE в базі можна придбати за 393 тисячі гривень. Доволі непогана вартість за нове, японське авто.

Join In

Comments (0)

    0